DEMAFİL, ULUSLARARASI TEKSTİL PAZARINDAKİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
 
Demafil ltd.inin hikayesi uzun yıllar tekstil sektöründe çalıştıktan sonra, 2 eski iş arkadaşının, bu sektörde edindikleri deneyimleriyle, 1996 yılında kendi firmalarını kurmak ve pazardaki fırsatları bu şekilde değerlendirmek istemeleriyle, başladı.
 
DEMAFİL SİZE EN İYİ ALIM ŞARTLARINI SUNMAK İÇİN PAZARLIK EDER
 
Bugün firma, Türkiye’de elyaf, iplik, kesik elyaf, hammadde, kumaş ve ev tekstilinde Uzakdoğu ve Amerika’da üretici ve tüccar kimliğinde pek çok saygın firmanın temsilciliğini yapmaktadır.
Demafil proforma bazında Türkiye’de bir çok önemli firmaya ham ve bitmiş ürün tedarik etmektedir.
 
 
ZAMAN VE PARADAN TASARRUF EDİN
 
Demafil’in 14 kişiden oluşan deneyimli ekibi, siparişin teyit olduğu andan itibaren, malların müşterinin deposuna teslim edilmesine kadar geçen süre zarfında, sürekli olarak teknik ve lojistik destek vererek, ithalat için gerekli evrakların müşteri tarafından hazırlanmasında, malların nakliyeci firma tarafından istenilen gümrüğe gelmesi, gümrük işlemleri için gerekli evrakların tedariki gibi tüm ara işlemlerde bire bir teknik destek ve yardım sağlar. Gelen her soruya çok kısa süre içinde cevap verir.

Ayrıca, uluslararası genel hammadde ve mamul fiyatları hakkında araştırma yapıp, bilgi akışı sağlar. Aynı zamanda satış-sonrası destek, genel pazar gidişatı, yeni ithalat yasalarıyla ilgili güncel olarak bilgi vererek, her iki tarafa, üreticilere ve müşterilere, her geçen gün, daha geniş alternatifler ve fırsatlar sunmaya çalışır.

Müşterinin ihtiyacı olan en uygun fiyat /ürün teklifini alabilmek için üretici firmalarla pazarlık edip müşteri bakımından en uygun satın alma şartlarını (teslim tarihi,fiyat, ödeme şekli, ödeme süresi,vs…)sağlamaya ve bunların devamlılığını sürdürmeye çalışır.
 
DEMAFİL ALICIYA EN UYGUN FIYAT/KALITE ORANINI ARAŞTIRIR
 
YERLİ VE YABANCI MÜŞTERİLERİYLE ŞEFFAF İLİŞKİLER
 
Demafil dürüst ve pozitif yaklaşımı sayesinde, tekstil pazarında saygın bir imaj elde etmiştir, çünkü satışını organize ettiği ürünlerin, satış sonrası, diğer üretim evresinde herhangi bir kalite problemiyle karşılaşmaksızın kullanılmasını takip eder, satış sonrası çıkabilecek herhangi bir sorun karşısında üstüne düşen tüm sorumluluğu yerine getirip, problemi çözmek için müşterisine destek sağlar. Acente olarak sunduğu servis kalitesine son derece önem verir.
   
Atatürk Havalimanı Karşısı, Dünya Ticaret Merkezi A-2 Blok Kat.4 No.185
Yeşilköy 34149 İstanbul-Turkey
Tel. +90 (212) 465 69 20 Fax. +90 (212) 465 69 29 demafil@demafil.com
 
   
web tasarım  trioactive